בחירת שיר לאירוע שלכם | בלוג אולפני הקלטות כרמיאל

בחירת שיר לאירוע שלכם

שלום לכם ותודה שנכנסתם לבלוג של אולפני ריל סאונד
הנושא שלנו : בחירת שיר לאירוע שלכם


אתן לכם כמה עצות וטיפים איך לבחור שיר נכון שיהיה כדי לכם להקליט וכמובן  שיתאים לאירוע שלכם, ולקול שלכם. אז נתחיל ? אוקי.

ראשית כל צריך לדעת שבחירת השיר תלוי ב... איזה אוירה אתם רוצים שיהיה באירוע שלכם או איזה תחושה תרצו שיהיה ליקירכם כשיקבל שיר במתנה.
לדוגמא:
אם זה בר/בת מצווה ואתם מאוד רוצים לרגש את האורחים שלכם אז כדי לבחור שיר שקט מרגש ואם אתם רוצים לשמח את האורחים שלכם ולהקפיץ אותם אז כדי לבחור שיר שמח ומקפיץ, ברור לא ? השיר מאוד משפיע על האוירה באירוע שלכם.
עוד דוגמא:
אם זה יום נישואין וכן, אתם רוצים לרגש את יקירכם, כדי לבחור שיר שמאוד אהבתם לשמוע יחד, שמזכיר לכם תקופות מיוחדות ורגעים קסומים מתחילת הנישואין.

אז בחרתם לרגש את יקירכם ? נגיד, אוקי, אז השלב הבא זה לזכור איזה שיר יקירכם מאוד אוהב, איזה זמר או איזו גרסא של שיר וכו'

לאחר מכן, כדי שתחפשו את השיר ביוטיוב ותתחילו להתאמן, בהתחלה יהיה לכם קשה לשיר ולזכור את המילים אבל לאט לאט תזכרו.
אם בכל זאת לא הצלחתם אולי כדי לבחור שיר אחר שיקירכם אוהב.
אוקי עכשיו מצאתם, ובאמת הצלחתם לשיר די יפה , השלב הבא לחפש לשיר פלייבק, ישנם כמה אופציות, 1-להוריד פלייבק שנמצא ביוטיוב (בחינם) 2- פשוט לחפש בגוגל , פשוט נכון ?
ולרשום בחיפוש כך, לדוגמא: "שם השיר והזמר  פלייבק"
מיד יופיעו לכם מספר אופציות מאתרים שונים של מוזיקאים שהכינו לאותו שיר פלייבק, אך לפני שאתם קונים/מורידים את הפלייבק ודאו שהכן הפלייבק נאמן למכור (כמו המנגינה המקורית של השיר).
כדיי להתייעץ איתנו לפני הרכישה או ההורדה. נשמח לתת שירות.


אגב בריל סואנד יש מאגר גדול של פלייבקים נשמח לעזור כשתחליטו להקליט את השיר אצלינו.


בחירת שיר לאירוע שלכם
השלב הבא להתאמן לשיר על הפלייבק, חשוב לדעת שלהקליט שיר שישמע טוב צריך לבוא לאולפן מוכנים , זוכרים את המילים, יודעים לשיר כמה שיותר מדוייק, בקצב הנכון ובסולם הנכון ואם בכל זאת קשה לכם לשיר נכון ומדוייק בלי זיופים, לנו יש את היכולת לתקן את הזיופים עם תוכנות מיוחדות לעריכת סאונד, כך שאצלנו כל אחד יכול לשיר.

אז יופי בחרתם שיר התאמנתם על הפלייבק מה שנשאר זה לקבוע מועד להקלטת השיר, כאן תוכלו ליצור איתנו קשר ולקבוע מועד הקלטה או פשוט להתקשר למס' 0544394636
בחירת השיר לאירוע שלכם - זה היה הטיפ הראשון שלי אליכם מקווה שזה עזר לכם. בהמשך אתן לכם עוד כמה טיפים להקלטת שיר לאירוע שלכם. בהצלחה ו...כמובן, המון מזל טוב.

Coi בניית אתרים